8 Ocak 2015 Perşembe

Hikayeyi RUSÇA dinlemek için tıklayınız:

Hikayeyi TÜRKÇE dinlemek için tıklayınız:                                   #Seslendiren: İbrahim BIÇAK

(Hikayeyi ücretsiz mp3 olarak indirmek için "üst kısımdaki indirme" kısmına tıklayabilirsiniz.)


Что со мной
Я не знаю что со мной. Но я чувствую что то со мной не так. Утром я не могу проснуться. Принимаю таблетку кофеина. Не помогает. Принимаю вторую мне уже лучше встаю. Иду на работу. Сижу. Чувствую странные возбуждение. Принимаю успокоительное. Не помогает, принимаю еще. Чувствую что хочу спать. Пью черный кофе. Не помогает. Пью ешё. Чувствую себя лучше. Вечером ужинаю,ложусь спать. Хочу немного почитать, но глаза закрываются. Принимаю кафеин две таблетки. Чувствую себя лучше. Уже не хочу спать. Лежу читаю. 
Час ночи читаю. 
Два часа ночи читаю.
Три часа ночи читаю. Пора спать. Что делать. Принимаю снотворное. Сначала одну таблетку потом вторую. Сплю. А утром не могу проснуться. Что со мной? Может быть я заболел?

Чувствовать-to feel-hissetmek
Проснуться-to wake up-kalkmak
Принимать-to take-almak
Таблетка-tablet
Возбуждение-excitement-heyecan
Чашка-cup-bardak
Ночь-night-gece
Пора-its time-zamanı

Neyim Var?
Neyim Var bilmiyorum.Ama bir şeylerin yolunda olmadığını hissediyorum. Sabahleyin uyanamıyorum.Uyandırıcı tablet alıyorum,yardımcı olmuyor.İkinciyi alıyorum daha iyi hissediyorum. İşe gidiyorum,oturuyorum.Korkunç bir heyecan hissediyorum. Sakinleştirici alıyorum yardım etmiyor. Bir tane daha alıyorum. Uyumak istiyorum.Koyu kahve içiyorum.Yardımcı olmuyor. Bir daha içiyorum,kendimi daha iyi hissediyorum. Akşamleyin yemek yiyorum.Yatağa uzanıyorum.Biraz okumak istiyorum ama gözlerim kapanıyor.Uyandırıcı iki tablet alıyorum.Kendimi daha iyi hissediyorum. Artık uyumak istemiyorum.
Uzanıyorum okuyorum. Saat 1 okuyorum. Saat 2 okuyorum. Saat 3 okuyorum. Uyuma zamanı. Ne yapmalıyım. Uyku hapı alıyorum. İlk bir tablet sonra ikinciyi. Uyuyorum.
Sabahleyin uyanamıyorum. Neyim var? Galiba hastalandım.0 yorum:

Yorum Gönder